We hebben een hecht team dat zich helemaal inzet voor obs IXIEJE. Onze leerkrachten ondersteunen elkaar in hun ontwikkeling. De een vanuit jarenlange ervaring. De ander vanuit de frisse blik van een kersverse onderwijsprofessional. Bij onze lessen en alle andere taken die we hebben, krijgen we uitstekende ondersteuning van de teamleden die niet lesgeven. Met z’n allen zetten we de schouders eronder om iedere dag opnieuw onze belofte waar te maken: Wij willen onze leerlingen de allerbeste wortels geven om te groeien.

Rianne Tax

Rianne Tax

directeur

directie@ixieje.nu

Amanda Burger

Amanda Burger

leerkracht groep 1/2A

a.burger@ixieje.nu

Ellen van Ravenzwaai

Ellen van Ravenzwaai

leerkracht groep 1/2A

e.vanravenzwaai@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Elly Moons

Elly Moons

leerkracht groep 1/2B

e.moons@ixieje.nu

Ellen Bodéwes

Ellen Bodéwes

leerkracht groep 3 & kindercoach

e.bodewes@ixieje.nu

Madelief Borghouts

Madelief Borghouts

leraar in opleiding groep 3

m.borghouts@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Annemiek van Grieken

Annemiek van Grieken

leerkracht groep 4

a.vangrieken@ixieje.nu

Lilian Geerlings

Lilian Geerlings

leerkracht groep 4

l.geerlings@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Marit van Hattum

Marit van Hattum

leerkracht groep 5 & rekenspecialist

m.vanhattum@ixieje.nu

Bianca van Meeuwen

Bianca van Meeuwen

leerkracht

b.vanmeeuwen@ixieje.nu

Pitty Dijkema

Pitty Dijkema

leerkracht groep 6

p.dijkema@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Marga de Langen

Marga de Langen

leerkracht groep 6

m.delangen@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Hanane el Youzghi

Hanane el Youzghi

leerkracht groep 7

h.elyouzghi@ixieje.nu

Annemieke Huisman

Annemieke Huisman

leerkracht groep 7

l.huisman@ixieje.nu

Deveny Koster

Deveny Koster

leerkracht groep 7

d.koster@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Noura Amri

Noura Amri

leerkracht groep 8 & taal-leesspecialist

n.amri@ixieje.nu

Mandy Lapré

Mandy Lapré

leerkracht groep 8

m.lapre@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Cindy Albers

Cindy Albers

leerkracht plusklas, specialist meer- en hoogbegaafden & directietaken

c.albers@ixieje.nu

Iris van Dalen

Iris van Dalen

gedragspecialist & onderwijsassistent

i.vandalen@ixieje.nu

Lisa van der Lubbe

Lisa van der Lubbe

onderwijsassistent

l.vanderlubbe@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Jacqueline Verboom

Jacqueline Verboom

onderwijsassistent
Marouene Oueslati

Marouene Oueslati

vakdocent gym

m.oueslati@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Ilse Krougman

Ilse Krougman

docent dans, drama & muziek

i.krougman@ixieje.nu (m.i.v. 2 aug.)

Brigitte de Zeeuw

Brigitte de Zeeuw

intern begeleider

b.dezeeuw@ixieje.nu

Deborah IJsselstein

Deborah IJsselstein

administratief medewerker

administratie@ixieje.nu